Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii procesare plati parcare - Ref 27557/23.06.2026 DF 287/16.06.2026
- Număr anunț
- DA40805885
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
- Furnizor / câștigător
- AMANO EUROPE NV GENK SUCURSALA BUCURESTI (CUI 25784140)
- Cod CPV
- 63712400-7 · Servicii de parcare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.000 RON
- Valoare finală
- 22.000 RON
- Data publicării
- 13.07.2026 08:30
- Data finalizării
- 15.07.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.