Ofertă acceptată Cumpărare directă

VITAMINA B1 ZENTIVA 100MG/2ML X 5FI (THIAMINUM)

Număr anunț
DA40828782
Autoritate contractantă
Spitalul Sovata-Niraj (CUI 28605975)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
351,30 RON
Valoare atribuită
351,30 RON
Data publicării
15.07.2026 13:20
Termen limită
20.07.2026 17:00
Data finalizării
15.07.2026 16:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

351,30 RON

din 351,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.