Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Laptop Lenovo Yoga 7 2-in-1 14ILL10 cu procesor Intel Core™ Ultra 7 258V pana la 4.8GHz, 14" 2.8K
- Număr anunț
- DA40582996
- Autoritate contractantă
- Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" Iasi (CUI 4701126)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.619,83 RON
- Valoare atribuită
- 5.619,83 RON
- Data publicării
- 09.06.2026 11:27
- Termen limită
- 14.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 10.06.2026 08:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.619,83 RON
din 5.619,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro