Ofertă acceptată
Cumpărare directă
STADALAX 5 mg x 25 draj. gastrorez. / DULCOLAX / BISACODIL
- Număr anunț
- DA40825499
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
- Furnizor / câștigător
- ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 142,50 RON
- Valoare atribuită
- 142,50 RON
- Data publicării
- 15.07.2026 10:32
- Termen limită
- 20.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 16.07.2026 08:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
142,50 RON
din 142,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro