Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 19,1% sub estimat
Furnizare centrale termice murale, in condensare, combustibil gazos
- Număr anunț
- SCN1043425
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI ALBA (CUI 4331058)
- Furnizor / câștigător
- ALBANIC SERVICE SRL (CUI 15172365)
- Cod CPV
- 39715210-2 · Echipament de incalzire centrala (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 171.428,57 RON
- Valoare atribuită
- 138.600 RON 19,1% sub estimat
- Data publicării
- 15.05.2019 16:22
- Anunț de atribuire
- SCNA1018408
- Termen limită
- 27.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1048476
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini centrale termice 2019-semnat.docx.p7s
- FisaDate_DF1048476.pdf
- Model Contract furnizare centrale termice-semnat.docx.p7s
- Modele formulare furnizare centrale termice in condensare-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALBANIC SERVICE SRL CUI RO 15172365
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PRAETORIA CONSTRUCT SRL CUI RO28903637
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
AB INSTAL SRL CUI RO 13319762
Valoare atribuită
138.600 RON
din 171.428,57 RON estimat
19,1%
Adjudecat la 80,9% din estimat · economie 32.828,57 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.