- Număr anunț
- CN1013426
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 2 (CUI 17093691)
- Furnizor / câștigător
- OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL (CUI 25347278)
- Cod CPV
- 03142500-3 · Oua (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 649.822,23 RON
- Valoare atribuită
- 757.133,14 RON
- Data publicării
- 26.07.2019 02:07
- Anunț de atribuire
- CAN1027187
- Termen limită
- 28.08.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 143-351370
- Documentație de atribuire
- DF1052885
Documente
Documentația de atribuire
- 2. Formulare furnizare-semnat.docx.p7s
- 3. propunere de acord cadru, contract subsecvent-semnat.doc.p7s
- Caiet de sarcini diverse alimente-semnat.PDF.p7s
- DUAE Diverse alimente-semnat.PDF.p7s
- Duae diverse alimente-semnat.xml.p7s
- FisaDate_DF1052885.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL CUI RO25347278
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
NED COM SRL CUI RO 7822416
Valoare atribuită
757.133,14 RON
din 649.822,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro