Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dezinfectant dezinfectanti de nivel inalt RTU 1L 1 llitru 1000ml 1000 ml cu pulverizator KLINTENSIV

Număr anunț
DA40833325
Autoritate contractantă
Institutul de Pneumoftiziologie "Marius Nasta (CUI 4316180)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.992 RON
Valoare atribuită
1.992 RON
Data publicării
16.07.2026 09:40
Termen limită
21.07.2026 17:00
Data finalizării
16.07.2026 09:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.992 RON

din 1.992 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.