Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet conform oferta DN99 S167356- DRU / SECRET LIMBI MODERNE / MASTERAT UNIV -
- Număr anunț
- DA40833815
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 490,68 RON
- Valoare atribuită
- 490,68 RON
- Data publicării
- 16.07.2026 10:10
- Termen limită
- 21.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 16.07.2026 10:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
490,68 RON
din 490,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro