Acasă · Licitații
· Medicamente pentru sange, pentru organele hematopoietice si pentru sistemul cardiovascular (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SEVIKAR
- Număr anunț
- DA40833848
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
- Furnizor / câștigător
- BIOEEL (CUI RO1199107)
- Cod CPV
- 33620000-2 · Medicamente pentru sange, pentru organele hematopoietice si pentru sistemul cardiovascular (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 369 RON
- Valoare atribuită
- 369 RON
- Data publicării
- 16.07.2026 10:12
- Termen limită
- 21.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 16.07.2026 11:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
369 RON
din 369 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro