Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 13,0% sub estimat

Reparaţii curente etajul III – Spitalul Clinic Judeţean de Urgenţă Craiova

Număr anunț
SCN1043399
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN DOLJ (CUI 4417150)
Furnizor / câștigător
NOVARA T IMPEX SRL (CUI 11736925)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.386.188,65 RON
Valoare atribuită
2.076.240,46 RON 13,0% sub estimat
Data publicării
15.05.2019 15:35
Anunț de atribuire
SCNA1022293
Termen limită
03.06.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1048480

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
NOVARA T IMPEX SRL CUI RO 11736925
Subcontractanți 1
AB INSTAL SRL CUI RO 13319762
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
DSE CONSULTING SRL CUI RO 14545458

Valoare atribuită

2.076.240,46 RON

din 2.386.188,65 RON estimat 13,0%

Adjudecat la 87,0% din estimat · economie 309.948,19 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.