Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 9,0% sub estimat

EXTINDERE SI MODERNIZARE RETEA DE APA IN ORASUL INTORSURA BUZAULUI

Număr anunț
SCN1043358
Autoritate contractantă
Orasul Intorsura Buzaului (Consiliul Local - Primaria orasului Intorsura Buzaului) (CUI 4404370)
Furnizor / câștigător
INTORSURA CONSTRUCT S.R.L. -D (CUI 32955774)
Cod CPV
45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
940.100 RON
Valoare atribuită
855.691 RON 9,0% sub estimat
Data publicării
15.05.2019 09:34
Anunț de atribuire
SCNA1020164
Termen limită
30.05.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1048175

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
TIMISOREANA SRL CUI 3046266

Valoare atribuită

855.691 RON

din 940.100 RON estimat 9,0%

Adjudecat la 91,0% din estimat · economie 84.409 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.