Atribuită
Anunț de participare
Proiectare si Execuție lucrări de constructie în cadrul proiectului:“Amenajarea unei zone recreationale in comuna Perisani”
- Număr anunț
- SCN1043347
- Autoritate contractantă
- Comuna Perisani (CUI 2541703)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL FOREST SRL (CUI 6541455)
- Cod CPV
- 45212221-1 · Lucrari de constructii de structuri pentru terenuri de sport (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 509.677,16 RON
- Valoare atribuită
- 509.622,69 RON
- Data publicării
- 15.05.2019 08:59
- Anunț de atribuire
- SCNA1019360
- Termen limită
- 07.06.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1048111
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1048111.pdf
- Formulare si model contract.doc.p7s
- Parte desenata SF Perisani.pdf.p7s
- STUDIU FEZABILITATE 1 - Amenajarea unei zone recreationale in Comuna Perisani rev.4.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GENERAL FOREST SRL CUI RO 6541455
Valoare atribuită
509.622,69 RON
din 509.677,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro