Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii activitati de mentorat pentru elevi
- Număr anunț
- DA40583188
- Autoritate contractantă
- Colegiul National Liceal Zinca Golescu (CUI 5009990)
- Furnizor / câștigător
- ROWEB MEDIA PRODUCTION SRL (CUI 21905363)
- Cod CPV
- 80590000-6 · Servicii de asistenta pedagogica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 54.000 RON
- Valoare atribuită
- 54.000 RON
- Data publicării
- 09.06.2026 11:34
- Termen limită
- 12.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 07.07.2026 14:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
54.000 RON
din 54.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro