Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ace Seringa 26G (0.45 x20 mm), Ac Seringa G18 (1.2 x 40 mm)
- Număr anunț
- DA40804426
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
- Furnizor / câștigător
- ALAMIR MEDICAL S.R.L. (CUI 35613121)
- Cod CPV
- 33141320-9 · Ace medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.785 RON
- Valoare atribuită
- 12.855 RON
- Data publicării
- 10.07.2026 13:47
- Termen limită
- 18.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 16.07.2026 13:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.855 RON
din 10.785 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro