Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CARTUSE BT-D100BK INK BLACK CYAN MAGENTA - COMANDA FERMA

Număr anunț
DA40837223
Autoritate contractantă
Spitalul de Psihiatrie Cronici Siret (CUI 15487479)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
632,90 RON
Valoare atribuită
632,90 RON
Data publicării
16.07.2026 13:07
Termen limită
21.07.2026 17:00
Data finalizării
16.07.2026 14:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

632,90 RON

din 632,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.