Ofertă acceptată
Cumpărare directă
aro Bulion 4,25 Kg
- Număr anunț
- DA40838843
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MEDICO SOCIALA GANESTI (CUI 4563678)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15331000-7 · Legume transformate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 471,36 RON
- Valoare atribuită
- 471,36 RON
- Data publicării
- 16.07.2026 14:33
- Termen limită
- 21.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 16.07.2026 15:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
471,36 RON
din 471,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro