Ofertă acceptată
Cumpărare directă
GENTAMICINA SULFAT EIPICO 3 mg/ml
- Număr anunț
- DA40836624
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL "DR.POP MIRCEA" MARGHITA (CUI 4230517)
- Furnizor / câștigător
- BIOEEL (CUI RO1199107)
- Cod CPV
- 33651100-9 · Antibacterieni pentru uz sistemic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 130 RON
- Valoare atribuită
- 130 RON
- Data publicării
- 16.07.2026 12:30
- Termen limită
- 21.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 16.07.2026 15:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
130 RON
din 130 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro