Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lidocain 4.6mg/dz.-spray, sol. x 38g-Egis Pharmaceuticals HU LIDOCAINUM
- Număr anunț
- DA40829720
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE GALATI (CUI 4068718)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33661100-2 · Anestezice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 104,45 RON
- Valoare atribuită
- 104,45 RON
- Data publicării
- 15.07.2026 14:10
- Termen limită
- 21.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 16.07.2026 13:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
104,45 RON
din 104,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro