Ofertă refuzată Cumpărare directă

GLYPRESSIN 1MG/5ML*5 FIOLE

Număr anunț
DA40819385
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC MIOVENI (CUI 4318202)
Furnizor / câștigător
DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.112,06 RON
Valoare finală
2.112,06 RON
Data publicării
14.07.2026 12:40
Data finalizării
16.07.2026 14:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.