Ofertă refuzată
Cumpărare directă
REPARATIE CLIMATIZARE TRACTOR MCCORMICK
- Număr anunț
- DA40809747
- Autoritate contractantă
- Administratia Bazinala de Apa Buzau Ialomita (CUI 23706189)
- Furnizor / câștigător
- BIBA CRISTIAN SERV S.R.L. (CUI RO53288517)
- Cod CPV
- 50530000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a masinilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.871,40 RON
- Valoare finală
- 6.871,40 RON
- Data publicării
- 13.07.2026 12:08
- Data finalizării
- 16.07.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.