În desfășurare
Anunț de participare
Proiectare, asigurare echipamente si materiale, execuție lucrări si integrare sistem de protecție fizică aferent instalației de detritiere de la CNE Cernavoda (CTRF), CR # 44148
- Număr anunț
- RFQ1000529
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala NUCLEARELECTRICA S.A. (CUI 10874881)
- Cod CPV
- 45312200-9 · Lucrari de instalare de sisteme de alarma antiefractie (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Cerere de ofertacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.645.557,14 RON
- Data publicării
- 16.07.2026 16:53
- Termen limită
- 03.12.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1275725
Documente
Documentația de atribuire
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (03.12.2026 15:00).
Valoare estimată
3.645.557,14 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.