Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,4% sub estimat

Proiectare pentru proiectul „Îmbunătățirea siguranței navigabilității pe Dunăre în regiunea transfrontalieră Călărași - Silistra” - cod e-MS ROBG 478

Număr anunț
CN1013379
Autoritate contractantă
Consiliul Judetean Calarasi (CUI 4294030)
Furnizor / câștigător
MSKONCEPT ARHISTUDIO SRL (CUI 37287870)
Cod CPV
71220000-6 · Servicii de proiectare arhitecturala (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
242.406,61 RON
Valoare atribuită
239.000 RON 1,4% sub estimat
Data publicării
24.07.2019 02:06
Anunț de atribuire
CAN1023699
Termen limită
26.08.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 141-347785
Documentație de atribuire
DF1056255

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

239.000 RON

din 242.406,61 RON estimat 1,4%

Adjudecat la 98,6% din estimat · economie 3.406,61 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.