Ofertă acceptată Cumpărare directă

SNUR MOTOCOASE 3,0MMX200M PP GRUNMAN

Număr anunț
DA40589593
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01769 Bacau (CUI 4670364)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
19441000-9 · Fire sintetice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
247,92 RON
Valoare atribuită
247,92 RON
Data publicării
10.06.2026 07:41
Termen limită
15.06.2026 17:00
Data finalizării
10.06.2026 08:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

247,92 RON

din 247,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.