Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 25,0% sub estimat

Acord cadru servicii veterinare pe raza CSVA Secusigiu

Număr anunț
CN1011267
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR ARAD (CUI 3519852)
Furnizor / câștigător
VETERINARY EMERGENCY SRL (CUI 33869744)
Cod CPV
85200000-1 · Servicii veterinare (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
726.409,84 RON
Valoare atribuită
544.807,38 RON 25,0% sub estimat
Data publicării
15.05.2019 01:38
Anunț de atribuire
CAN1018677
Termen limită
18.06.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 093-224981
Documentație de atribuire
DF1048120

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

544.807,38 RON

din 726.409,84 RON estimat 25,0%

Adjudecat la 75,0% din estimat · economie 181.602,46 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.