Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 3,2% sub estimat
Servetele umede dezinfectante Scaun scaune de birou directorial
- Număr anunț
- DA40838999
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL "Dr. Eugen Nicoara" REGHIN (CUI 1235218)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.736,58 RON
- Valoare atribuită
- 1.680,34 RON 3,2% sub estimat
- Data publicării
- 16.07.2026 14:41
- Termen limită
- 21.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.07.2026 07:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.680,34 RON
din 1.736,58 RON estimat
3,2%
Adjudecat la 96,8% din estimat · economie 56,24 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.