Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Actuator SIEMENS SAS31.03400 N, 5.5 mm, AC 230 V, 3P, 30 sec.+ Traductor presiune MBS 1700
- Număr anunț
- DA40840534
- Autoritate contractantă
- SC CENTRALA ELECTRICA DE TERMOFICARE HIDROCARBURI SA (CUI RO26176052)
- Furnizor / câștigător
- ITS4 AUTOMATION S.R.L. (CUI RO40748672)
- Cod CPV
- 42132100-4 · Mecanisme de actionare a supapelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.835,75 RON
- Valoare atribuită
- 1.835,75 RON
- Data publicării
- 17.07.2026 08:09
- Termen limită
- 22.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.07.2026 08:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.835,75 RON
din 1.835,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro