Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACUMULATOR PENTRU MOTOR CHIRURGICAL TIP PISTOL, DIMENSIUNE MICA 120X43X50MM, GREUTATE 304 GA666 AE

Număr anunț
DA40837410
Autoritate contractantă
Spitalul de Pediatrie Pitesti (CUI 4318075)
Furnizor / câștigător
B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
Cod CPV
31422000-0 · Ansambluri de baterii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.011,86 RON
Valoare atribuită
19.011,86 RON
Data publicării
16.07.2026 13:16
Termen limită
21.07.2026 17:00
Data finalizării
17.07.2026 09:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.011,86 RON

din 19.011,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.