Ofertă refuzată Cumpărare directă

MASCA OXIGEN CU REZERVOR PENTRU ADULTI, STERILE

Număr anunț
DA40842301
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC DETA (CUI 2503408)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
Cod CPV
33157110-9 · Masca de oxigen (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
65,60 RON
Valoare finală
65,60 RON
Data publicării
17.07.2026 10:08
Termen limită
22.07.2026 17:00
Data finalizării
17.07.2026 13:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.