Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Asistenta tehnica judiciara in domeniul topografie
- Număr anunț
- DA40830543
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL DEJ (CUI 4349179)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT TEHNIC JUDICIAR COLTAN DAN MIHAI (CUI 30007930)
- Cod CPV
- 71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.500 RON
- Valoare atribuită
- 2.500 RON
- Data publicării
- 15.07.2026 14:55
- Termen limită
- 22.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.07.2026 11:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.500 RON
din 2.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro