Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ARGININA-SORBITOL 50 mg/ml + 100 mg/ml / CT X 20FL X 250 ML SOL. PERF.
- Număr anunț
- DA40842709
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE PNEUMOFTIZIOLOGIE CONSTANTA (CUI 2983845)
- Furnizor / câștigător
- PHARMA SA (CUI RO13591928)
- Cod CPV
- 33692400-1 · Solutii pentru perfuzii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.523,41 RON
- Valoare atribuită
- 1.523,41 RON
- Data publicării
- 17.07.2026 10:30
- Termen limită
- 22.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.07.2026 10:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.523,41 RON
din 1.523,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro