Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fortrans pulb.sol.orala*4pl BFR NEW_COMBINATII(Macrogol 4000,sulfat de sodiu anhidru,hidrogenocarbon

Număr anunț
DA40842948
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DR. ALEXANDRU SIMIONESCU HUNEDOARA (CUI 5453860)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
Cod CPV
33613000-0 · Laxative (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.268 RON
Valoare atribuită
3.268 RON
Data publicării
17.07.2026 10:44
Termen limită
22.07.2026 17:00
Data finalizării
17.07.2026 12:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.268 RON

din 3.268 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.