Ofertă acceptată Cumpărare directă

DVD-R DVD DVD-uri in cu plic de hartie 4.7GB 16X 16 X VERBATIM

Număr anunț
DA40841127
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta "Prof. Dr. Nicolae Oblu" Iasi (CUI 4540810)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30234400-2 · Discuri digitale polivalente (DVD-uri) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
113 RON
Valoare atribuită
113 RON
Data publicării
17.07.2026 09:04
Termen limită
22.07.2026 17:00
Data finalizării
17.07.2026 12:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

113 RON

din 113 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.