Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Omez 20mg-cps.gastrorez.x 30-Dr. Reddy's Lab. RO OMEPRAZOLUM
- Număr anunț
- DA40838975
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal "Dr. Gheorghe Marinescu" Tarnaveni (CUI 4322386)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33611000-6 · Medicamente impotriva tulburarilor provocate de hiperaciditate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 948,50 RON
- Valoare atribuită
- 948,50 RON
- Data publicării
- 16.07.2026 14:40
- Termen limită
- 22.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.07.2026 10:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
948,50 RON
din 948,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro