Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FLOTOR WC ALIM.LAT UNIV. A160UNI-ref 4270/2026
- Număr anunț
- DA40840893
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA PETROL SI GAZE (CUI 2844790)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44425200-7 · Garnituri de cauciuc (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 565,20 RON
- Valoare atribuită
- 565,20 RON
- Data publicării
- 17.07.2026 08:49
- Termen limită
- 22.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.07.2026 10:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
565,20 RON
din 565,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro