Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRODUSE PROTOCOL

Număr anunț
DA40830850
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI RO16468149)
Furnizor / câștigător
TILADI VENDING SRL (CUI 28227179)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.861,09 RON
Valoare atribuită
1.861,09 RON
Data publicării
15.07.2026 15:15
Termen limită
20.07.2026 17:00
Data finalizării
17.07.2026 13:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.861,09 RON

din 1.861,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.