Ofertă refuzată Cumpărare directă

Materiale de laborator pentru compartimentul de Biochimie

Număr anunț
DA40785183
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 1 (CUI 15318810)
Furnizor / câștigător
BLUEBOX PHARM S.R.L. (CUI RO43467795)
Cod CPV
33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.396 RON
Valoare finală
16.396 RON
Data publicării
08.07.2026 12:34
Data finalizării
17.07.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.