Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de recoltare triticale de toamna

Număr anunț
DA40843197
Autoritate contractantă
Statiunea de Cercetare-Dezvoltare pentru Cresterea Bovinelor Dancu (CUI RO14926444)
Furnizor / câștigător
ROCONTRAST SRL (CUI RO24652460)
Cod CPV
77110000-4 · Servicii privind productia agricola (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.807,60 RON
Valoare atribuită
22.807,60 RON
Data publicării
17.07.2026 10:57
Termen limită
22.07.2026 17:00
Data finalizării
17.07.2026 11:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.807,60 RON

din 22.807,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.