Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mouse wireless

Număr anunț
DA40819207
Autoritate contractantă
ECOAQUA SA (CUI RO16730672)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
30210000-4 · Masini de procesare a datelor (hardware) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
148 RON
Valoare atribuită
148 RON
Data publicării
14.07.2026 12:31
Termen limită
19.07.2026 17:00
Data finalizării
14.07.2026 12:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

148 RON

din 148 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.