Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 31,6% sub estimat

TULPINA REFERINTA BK (MYCOBACTERIUM TUBERCULOSIS -ATCC 25177)

Număr anunț
DA40584630
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
Furnizor / câștigător
MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
Cod CPV
33698100-0 · Culturi microbiologice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.281 RON
Valoare atribuită
876,81 RON 31,6% sub estimat
Data publicării
09.06.2026 12:36
Termen limită
14.06.2026 17:00
Data finalizării
10.06.2026 09:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

876,81 RON

din 1.281 RON estimat 31,6%

Adjudecat la 68,4% din estimat · economie 404,19 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.