Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de proiectare ”AMENAJARE PARCARE STR. SFÂNTUL MIHAIL, ÎN ORS. GURA HUMORULUI, JUD SV”

Număr anunț
DA40838741
Autoritate contractantă
Orasul Gura Humorului (CUI 6631418)
Furnizor / câștigător
MARDARE IOAN P.F.A (CUI 50706119)
Cod CPV
71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
16.07.2026 14:28
Termen limită
21.07.2026 17:00
Data finalizării
16.07.2026 14:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON

din 10.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.