Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie servicii de amenajare si dotare spatii de cazare

Număr anunț
DA40839713
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiintele Vietii "Regele Mihai I"din Timisoara (CUI 3487181)
Furnizor / câștigător
AGRO TM CAMPUS (CUI 32609495)
Cod CPV
79931000-9 · Servicii de decoratiuni interioare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
65.703 RON
Valoare atribuită
65.703 RON
Data publicării
16.07.2026 15:29
Termen limită
21.07.2026 17:00
Data finalizării
16.07.2026 15:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

65.703 RON

din 65.703 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.