Ofertă acceptată Cumpărare directă

AMOXIPLUS 1.2g flacon (AMOXIPLUS 1000MG/200MG) / AMOXICILLINUM+ACIDUM CLAVULANICUM

Număr anunț
DA40838934
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal "Dr. Gheorghe Marinescu" Tarnaveni (CUI 4322386)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI RO13591928)
Cod CPV
33651000-8 · Antiinfectioase generale pentru uz sistemic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.917,76 RON
Valoare atribuită
2.917,76 RON
Data publicării
16.07.2026 14:38
Termen limită
21.07.2026 17:00
Data finalizării
16.07.2026 15:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.917,76 RON

din 2.917,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.