Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LUCRARI DE RENOVARE CURENTA LA SEDIUL MEC DIN STRADA GENERAL BERTHLOT ,FERESTRE CAM.78,85,87
- Număr anunț
- DA40590655
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL EDUCATIEI (CUI 13729380)
- Furnizor / câștigător
- EDIL ELITE CONSULT SERV S.R.L. (CUI ro50238573)
- Cod CPV
- 45453100-8 · Lucrari de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.900 RON
- Valoare atribuită
- 7.900 RON
- Data publicării
- 10.06.2026 09:06
- Termen limită
- 15.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 10.06.2026 09:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.900 RON
din 7.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro