Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Paracetamol 10 mg/ml 100ml RO
- Număr anunț
- DA40581296
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL DOROHOI (CUI 13727320)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
- Cod CPV
- 33661200-3 · Analgezice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.510 RON
- Valoare atribuită
- 18.510 RON
- Data publicării
- 09.06.2026 10:19
- Termen limită
- 14.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 10.06.2026 09:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
18.510 RON
din 18.510 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro