Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,8% sub estimat

Executie lucrari pentru obiectivul de investitii Reabilitare strazi degradate in comuna Dodesti, judetul Vaslui

Număr anunț
SCN1043520
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA (CUI 14273221)
Furnizor / câștigător
NOMIS 2003 SRL (CUI 15193295)
Cod CPV
45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.575.762,84 RON
Valoare atribuită
2.502.900,21 RON 2,8% sub estimat
Data publicării
16.05.2019 16:29
Anunț de atribuire
SCNA1020662
Termen limită
05.06.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1048551

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
NOMIS 2003 SRL CUI RO 15193295
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
BENY ALEX SRL CUI RO 6594905

Valoare atribuită

2.502.900,21 RON

din 2.575.762,84 RON estimat 2,8%

Adjudecat la 97,2% din estimat · economie 72.862,63 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.