Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 20,6% sub estimat
Lucrari de reparatii la hidoizolatie terasa
- Număr anunț
- SCN1043502
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 0461 BUCURESTI (CUI 4204224)
- Furnizor / câștigător
- IZOCLAS CONSTRUCT PROF SRL (CUI 18546278)
- Cod CPV
- 45261310-0 · Lucrari de hidroizolare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 123.174,79 RON
- Valoare atribuită
- 97.832,86 RON 20,6% sub estimat
- Data publicării
- 16.05.2019 14:51
- Anunț de atribuire
- SCNA1018877
- Termen limită
- 05.06.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1048661
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini.rar.p7m
- clauze contractuale lucrari.doc.p7m
- FisaDate_DF1048661.pdf
- MODELE DE FORMULARE.doc.p7m
DUAE
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
IZOCLAS CONSTRUCT PROF SRL CUI RO18546278
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
HIDRO PLUS SRL CUI 21925182
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
IZOSERV CONSTRUCT SRL CUI RO32260246
Valoare atribuită
97.832,86 RON
din 123.174,79 RON estimat
20,6%
Adjudecat la 79,4% din estimat · economie 25.341,93 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.