Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 30,1% sub estimat
SERVICIU DE CURATENIE LA SEDIILE SDEE TN- Sucursala Bistrita
- Număr anunț
- SCN1043498
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
- Furnizor / câștigător
- DEZINFER SERVICE S.R.L. (CUI 25493923)
- Cod CPV
- 90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 200.000 RON
- Valoare atribuită
- 139.750 RON 30,1% sub estimat
- Data publicării
- 16.05.2019 14:48
- Anunț de atribuire
- SCNA1019766
- Termen limită
- 04.06.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1048533
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de Sarcini 2019.pdf.p7s
- FisaDate_DF1048533.pdf
- Formulare 2019.docx.p7s
- MODELContract de servicii 2019.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DEZINFER SERVICE S.R.L. CUI RO 25493923
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ECO VASORAMI SRL CUI RO 30762491
Valoare atribuită
139.750 RON
din 200.000 RON estimat
30,1%
Adjudecat la 69,9% din estimat · economie 60.250 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.