Atribuită
Anunț de participare
APARATE DE CALE MONTATE PE TRAVERSE DE BETON
- Număr anunț
- CN1013559
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
- Furnizor / câștigător
- VOESTALPINE RAILWAY SYSTEMS ROMANIA S.A. (CUI 1151753)
- Cod CPV
- 34946100-1 · Material de constructii feroviare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29.848.740 RON
- Valoare atribuită
- 29.845.921 RON
- Data publicării
- 01.08.2019 01:37
- Anunț de atribuire
- CAN1024159
- Termen limită
- 03.09.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 148-365714
- Documentație de atribuire
- DF1056512
Documente
Documentația de atribuire
- 3. Instructiuni - II.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI aparate de cale 2019.pdf.p7s
- FisaDate_DF1056512.pdf
- Formulare.II. pdf.p7s
- GRAFICde livrare 2019.pdf.p7s
- Model Acord cadru 2019 - Aparate de cale montate pe traverse din beton.doc.p7s
- Model contract subsecvent 2019 - Aparate de cale montate pe traverse din beton_.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VAE APCAROM S.A. CUI RO 1151753
Valoare atribuită
29.845.921 RON
din 29.848.740 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro