Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,7% sub estimat
Servicii elaborare PAC, POE, proiect tehnic, DDE și asistență tehnică pentru obiectivul: „Modernizare drumuri comuna Cornu: str.Pomilor, str.Paris, str.Aniniș, str.Baliței etapa 3, str. Primăverii etapa 2, str.Plaiul Cornului etapa 2, str.Topșenilor, str.Mestecenilor, str.Murelor, aleea Democrației, aleea Sondei, aleea Nucilor, aleea Zorilor, aleea Rozelor, aleea Iancului, aleea Veronica Micle, aleea Haiducilor, aleea Mioriței”
- Număr anunț
- SCN1043461
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA COMUNEI CORNU (CUI 2845680)
- Furnizor / câștigător
- STRUCT QUALITY AND BUILDING SRL (CUI 36346871)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 125.250 RON
- Valoare atribuită
- 121.848,74 RON 2,7% sub estimat
- Data publicării
- 16.05.2019 09:34
- Anunț de atribuire
- SCNA1018346
- Termen limită
- 28.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1047180
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini.pdf.p7s
- CD Modernizare strazi Cornu DALI.part1.rar.p7s
- CD Modernizare strazi Cornu DALI.part2.rar.p7s
- CD Modernizare strazi Cornu DALI.part3.rar.p7s
- CD Modernizare strazi Cornu DALI.part4.rar.p7s
- FisaDate_DF1047180.pdf
- formulare.pdf.p7s
- instructiuni suplimentare.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STRUCT QUALITY AND BUILDING SRL CUI 36346871
Valoare atribuită
121.848,74 RON
din 125.250 RON estimat
2,7%
Adjudecat la 97,3% din estimat · economie 3.401,26 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.