Atribuită
Anunț de participare
Contract de furnizare având ca obiect furnizarea unei licențe VMware NSX Enterprise Plus sau echivalent, în conformitate cu configurația și cerințele minime obligatorii prevăzute în Secțiunea 3: Caietul de sarcini.
- Număr anunț
- CN1013493
- Autoritate contractantă
- Autoritatea Nationala pentru Administrare si Reglementare in Comunicatii (CUI 14751237)
- Furnizor / câștigător
- KONTRON SERVICES ROMANIA S.R.L. (CUI 5175054)
- Cod CPV
- 48219000-6 · Diverse pachete software pentru retele (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 672.100 RON
- Valoare atribuită
- 672.000 RON
- Data publicării
- 29.07.2019 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1022566
- Termen limită
- 02.09.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 144-354061
- Documentație de atribuire
- DF1056534
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1056534.pdf
- S2 - Instructiuni ofertanti.docx.p7s
- S3 - Caiet de sarcini.docx.p7s
- S4 - Contract de achizitie publica de produse.doc.p7s
- S5 - Formulare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
S & T ROMANIA CUI RO 5175054
Valoare atribuită
672.000 RON
din 672.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro